Wróciłam.

Jako, że wróciłam już ze szpitala, wróciłam też na bloga. Poprzednie opowiadanie mówiło o oświadczynach Krzysztofa i zakończyło się tak jakbym chciała pisać ciąg dalszy. Ale od początku planowałam je zamknąć tylko w tej jednej części. A leżąc w szpitalu wpadłam na genialny pomysł na nowe opowiadanie :) . Dzisiaj zacznę nad nim pracować.

2 Odpowiedzi na Wróciłam.

  • ~sylv mówi:

    Super, czekamy :)

    Jak się w ogóle czujesz, mam nadzieję że już dobrze?

    • ~magda981 mówi:

      Miałam operację. Lekarz powiedział, że mam 6 szwów, a mama doliczyła się 12. Ciekawe jak jest naprawdę :) . Ale czuję się dobrze. Po poprzedniej operacji trzy dni wymiotowałam, a teraz po takim samym czasie wyszłam do domu. Teraz siedzę w domu i już mam wakacje. Za 10 dni zdjęcie szwów, a ostatni tydzień przed zakończeniem roku i tak moja szkoła ma wolne, bo my chodziliśmy cały czas, gdy były matury, więc na tydzień to już średnio opłaca mi się wracać. Ale może będę miała natchnienie i wpisy będą się pojawiały nieco wcześniej niż dotąd.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>